• Çeliğin Ve Estetiğin Buluştuğu Marka


İSMOB İstanbul Mobilya Fuarı 2014

 Ev Mobilyası konusunda dünyanın sayılı fuarları arasına giren İSMOB'u son üç yıl başarı ile gerçekleştiren ve gücüne güç katan EUF, İstanbul Mobilya Fuarı ile bu konsepti devam ettiriyor. Her çeşit bitmiş ev mobilyası ürünlerinin sergileneceği İstanbul Mobilya Fuarı, Katılımcılarına yeni iş bağlantıları oluşturmaya ve ihracat avantajları sağlamaya devam edecek.

 İstanbul Fuar Merkezi 9,10 ve 11 No'lu salonlarda gerçekleşecek İstanbul Mobilya Fuarı 28 Ocak - 01 Şubat 2014 tarihlerinde toplam 25.000m2 kapalı alanda, 200'e yakın firmayı ağırlamaya hazırlanıyor. EUF, mevcut bilgi birikimi, vizyonu ve uluslararası yapısı ile katılımcılarına kazandırmaya devam edecek. 

 EPİKA olarak sene boyunca devam eden tasarım sürecimizin sonuçlarını siz saygı değer müşterilerimizle paylaşmak üzere, İSMOB 2014 kapsamında İstanbul Fuar Merkezi / CNR Expo, HALL 1 adresindeki standımızda sizi bekliyor olacağız.

 Ayrıntılı bilgi için www.epika.com.tr adresimizi takip ediniz.

İSMOB İstanbul Mobilya Fuarı 2014

Kalite Politikamız

Temel İlke olarak müşteri şikayetleri en önemli yönetim politikamızdır ve organizasyon olarak attığımız her adımda bu ilkeleri gözetmek için hep birlikte ve var gücümüzle çalışmayı taahhüt ediyoruz.

Devamı

Vizyon & Misyon

Vizyon olarak Dünya standartları üzerindeki ürünlerimizle kalitemizi gün geçtikte daha da arttırarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı öngörüyoruz. Misyon olarak da etkinliğimiz, çevikliğimiz ve sistemsel verimliliğ

Devamı

Çelik Sistem Nedir?

Patentli ve çelikten üretilmiş Türkiye’nin tek iskeleti. Çelik hafif ve sağlamdır. Elektrostatik boya sistemi ile iskelet uzun ömürlüdür ve paslanmaya karşı maksimum koruma sağlanmıştır. Kolların içerisi de çelik iskelet

Devamı